BIP Instytutu Kultury Miejskiej

Wyszukaj w biuletynie...

Ogłoszenie specjalista ds. obsługi technicznej

Rekrutacja do Działu administracyjno – technicznego.
Instytut Kultury Miejskiej – samorządowa instytucja kultury miasta Gdańska poszukuje trzech osób na stanowisko Specjalista ds. obsługi technicznej.
Poszukujemy osób zajmujących się obsługą techniczną wydarzeń kulturalnych, specjalizujących się w dziedzinach oświetlenia scenicznego, nagłośnienia lub realizowania transmisji wideo na żywo. Miejscem pracy będzie Instytut Kultury Miejskiej w nowej siedzibie – budynku Kunsztu Wodnego przy Targ Rakowym 11. Obsługa wydarzeń dotyczy głównie sali audytoryjnej nowego budynku i sal multimedialnych. Chcemy stworzyć zespół, który będzie poszerzał i uzupełniał kompetencje, współpracował z działami merytorycznymi i aktywnie współtworzył ofertę wydarzeniową Instytutu Kultury Miejskiej. Zależy nam na stworzeniu zespołu, w którym każda z osób będzie miała wiodącą odpowiedzialność za jeden z obszarów (oświetlenie, dźwięk, realizacja wizualna) z jednoczesną możliwością uzupełniania swoich kompetencji, gdy będzie to potrzebne.
Zakres obowiązków:

  • obsługa techniczna wydarzeń kulturalnych organizowanych w budynku Kunsztu Wodnego, pod kątem:
    • realizacji oświetlenia scenicznego i/lub
    • realizacji nagłośnienia i odsłuchu na scenie i/lub
    • realizacji transmisji wideo na żywo
  • przygotowywanie sali audytoryjnej i multimedialnych pod kątem wymagań danego wydarzenia, w tym obsługa mechaniki sceny, mechaniki trybuny oraz mechaniki mostów oświetleniowych,
  • obsługa pokazów filmowych i prezentacji,
  • obsługa systemu inspicjenta w czasie trwania wydarzeń,
  • dostosowywanie wyposażenia sali audytoryjnej pod kątem wprowadzania nowych technologii,
  • konsultacja oraz wsparcie techniczne wydarzeń organizowanych w sali audytoryjnej przez podmioty zewnętrzne,
  • utrzymywanie sali audytoryjnej oraz znajdującego się w niej sprzętu w stanie sprawności technicznej.

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • doświadczenie w obsłudze technicznej wydarzeń kulturalnych lub rozrywkowych,
  • umiejętność czytania riderów technicznych,
  • dobra organizacja czasu i pracy własnej.

Mile widziane:

  • doświadczenie pracy w instytucji kultury,
  • znajomość protokołu dmx oraz konsoli oświetleniowej serii grandMA,
  • znajomość protokołów Dante, AVB, Madi oraz konsoli nagłośnieniowej firmy DiGiCo
  • Doświadczenie w pracy z kamerami PTZ
  • Umiejętność obsługi projektorów kinowych firmy Barco

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (początkowo na okres 3 miesięcy oraz możliwość przedłużenia na czas dłuższy i/lub nieokreślony); możliwość pracy w trybie elastycznym (grafik pracy),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, udziału w szkoleniach i warsztatach,
  • pracę w kreatywnym, profesjonalnym zespole
  • wynagrodzenie w wysokości 4500 – 5400 zł brutto

Kandydatów i kandydatki na stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. obsługi technicznej w Instytucie Kultury Miejskiej prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@ikm.gda.pl w terminie do dnia 22 maja 2023 roku (w temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska pracy, jakiego dotyczy rekrutacja). Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami i kandydatkami. Rekrutacja będzie miała dwa etapy: analiza nadesłanych CV oraz rozmowa z kandydatką/kandydatem. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
W celu wypełnienia wymogów wynikających z przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w dokumentach rekrutacyjnych (CV) prosimy zamieścić klauzulę zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:
Wymagana treść klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Instytut Kultury Miejskiej (dalej: IKM) – samorządową instytucję kultury z siedzibą w Gdańsku, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.
Opcjonalnie: Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę – Instytut Kultury Miejskiej z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Podanie przez Pana/Panią danych osobowych zawartych w Pana/Pani aplikacji jest dobrowolne, jednak jeżeli nie wyrazi Pan/Pani zgody na przetwarzanie danych osobowych, nie będziemy mogli przeprowadzić rekrutacji z Pana/Pani udziałem.
Formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji oraz Klauzula informacyjna RODO zamieszczone są w załączniku do niniejszego ogłoszenia.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i Klauzula RODO_2023

Historia zmian
2023-05-24 @ 11:49:59 Łukasz Farysej
2023-05-22 @ 10:59:53 Łukasz Farysej

Informacje o treści
Wytworzyono przez
Łukasz Farysej
Opublikowano przez Łukasz Farysej
Data udostępnienia 22 maja 2023

Projekt i wykonanie wp-expert